(+31) (0)55 533 2023 info@goudkuil.com

Kullanılmış çamaşırhane makinelerinin alım satımında uzman

Please select your language:

Endüstriyel çamaşırhaneler için en kaliteli makineler

Goudkuil’de kullanılmış, revize edilmiş ve yeni çamaşırhane makineleri ve aksesuarları için doğru adrestesiniz. Amacımız çamaşırhaneniz için hem makineler hem de gerekli hizmet açısından en iyi çözümü sunmaktır. Firmamız 1912 yılında kurulmuştur ve sadece en kaliteli makineleri tedarik etmektedir.

Kullanılmış çamaşırhane makineleri

Kullanılmış bir makinenin seçimi hızlı bir şekilde büyük tasarruflara yol açar. Bu nedenle Goudkuil dünya çapında büyük bir müşteri grubu oluşturmuştur.

Goudkuil, Kannegiesser, Jensen ve Lavatec dahil olmak üzere tüm ünlü markaların çok çeşitli çamaşırhane makinelerine sahiptir. Tünel yıkama makineleri, membran presleri, mengeneler ve kurutuculara bizden bir talepte bulunduğunuzda hızlı bir şekilde hizmetinizde olabilir. Makinelerinizin dünya çapında teslim edilmesini sağlıyoruz.

Revize edilmiş çamaşırhane makineleri

Tarafımızdan satın alınan genellikle az kullanılmış makineler, revizyon sırasında makine fabrikamızda kapsamlı bir şekilde denetlenmektedir. Gerekli çalışmalar envantere edilir ve gerçekleştirilir ve aşınmış parçalar yenileriyle değiştirilir.

Boyahanemizde daha sonra bir makinenin tekrar yeni gibi teslim edilmesi sağlanır. İstenirse, nakliye ve yerinde kurulum ekibimiz tarafından da gerçekleştirilebilir. Tüm bunlar, uzun yıllar boyunca tekrar çalıştırılabilecek makineleri garanti eder.

Kullanılmış Kannegiesser makineleri

Goudkuil, kullanılmış, revize edilmiş ve yeni Kannegiesser makineleri satıyor.

Almanya merkezli Kannegiesser, bugün endüstriyel çamaşırhane makineleri üretiminde pazar liderlerinden biridir. Kannegiesser, tünel yıkayıcılardan, membran preslere, kurutuculardan, besleme makinelerinden, ütü makinelerinden, tünel finisajlarından, giysi katlayanlardan, havlu katlayanlara kadar ve çok daha fazlasını sağlar.

Kannegiesser makinelerini Almanya’da üretiyor; merkez ofisi Vlotho’da bulunmaktadır. 1948’deki kuruluşundan bu yana, Kannegiesser GmbH şirketi hem bilgi hem de kapasite olarak bugün sahip olduğu pazar lideri konumuna ulaşmıştır.

Kannegiesser, çamaşırhane endüstrisinde daha fazla otomasyona odaklanmaktadır. Manuel işlem sayısını azaltmak için ürettikleri makinelerin otomasyonuna yatırım yaparlar, ancak kendi üretim süreçlerinin otomasyonuna da yatırım yaparlar.

Kullanılmış Jensen makineleri

Jensen Grubu, Jensen’in şu anda bilindiği gibi, orijinal Jensen fabrikasından oluşuyor ve daha sonra Senking GmbH ile birleştirildi.

Jensen şirketi geleneksel olarak besleyici makinelerin, mengenelerin, katlama makinelerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Jensen’in artık tünel yıkayıcılardan, SEP membran preslerinden ve DT kurutuculardan olusan ürün grupları da var. Jensen ayrıca tünel finisajları da dahil olmak üzere komple yıkama tesisatları tedarik etmektedir.

Bugün, Jensen GmbH tüm makine yelpazesini esas olarak Almanya’da üretmektedir ve burda üretimin Çin’e taşınmasını içermektedir.

Jensen, ilk katlama makinesini 1960 yılında üretti ve daha sonra hepsi Jensen markası altında Jensen besleyici makineleri, ütü makineleri ve katlama makineleri ile komple ütü hatları tedarik etti. Senking şirketi 1998 yılında satın alındı.

Jensen, besleyici makinelerinin, mengenelerin ve katlama makinelerinin mükemmel tasarımıyla tanınır. Buna ek olarak, Jensen güvenilir Senking tünel yıkayıcıları ve kurutucular üretmektedir, böylece üretici yalnızca birinci sınıf ekipman tedarik etmektedir.

Kullanılmış Lavatec makineleri

Goudkuil yeni, kullanılmış ve revize edilmiş Lavatec makineleri satıyor.

Lavatec GmbH., Heilbronn, Almanya merkezli bir Alman şirketidir. Şirket 1986 yılında kurulmuştur. Lavatec, endüstriyel tünel sistemlerini dünya çapında dağıtan ilk Alman fabrikalarından biriydi.

Lavatec, LT tünel yıkayıcıları, LP membran presleri, TT ve FL kurutucular ve en iyi bilinen büyük kapasiteli çamaşır makinelerinden biri olan Lavatec LX ile tanınır. Lavatec’in ürün yelpazesi zamansız tasarımları ve sağlam yapısı ile bilinir. Lavatec, endüstriyel çamaşır makineleri dünyasını bugünkü haline getirmeye yardımcı oldu.

Kullanılmış çamaşırhane makinelerinin satın alınması

Kullanılmış çamaşırhane makinelerinizi satmak ister misiniz? İşletmenizin büyümesi nedeniyle mi yoksa çamaşırhane makineleriniz planlanan yaşam döngüsünün sonunda olduğu için mi? Revizyon konusunda uzmanlaştığımız için, atölyemiz için her zaman (tünel) çamaşır makineleri, membran presleri, mengeneler ve kurutucular arıyoruz. Yeni ekipmanınızın kurulumuna hızlı bir şekilde devam edebilmeniz için sökme ve taşıma işlemlerini biz hallediyoruz.

Subscribe to our newsletter

Get In Touch

Machinefabriek Goudkuil Apeldoorn B.V.

Europaweg 200
7336 AR  Apeldoorn

Translate »